بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی استان تهران در ۳۰ رشته ورزشی

بضاعت ورزشی باقرشهر به‌خوبی به نمایش گذاشته شد/ برگزاری ۱۵ هزار مسابقه در جام "جوان پهلوان"

 مرتضی همتی شهردار باقرشهر در آئین اختتامیه "جوان پهلوان" و جشن انقلاب با اشاره به توانمندی‌های زیاد باقرشهر در برگزاری این رویداد اظهار داشت: در طی 8 ماه گذشته همیشه اعلام کردیم که بضاعت ورزش باقرشهر بالاست اما پیش از این در حوزه سیاست‌گذاری به آن توجهی نشده بود لذا در جهت ایجاد شور و نشاط بین شهروندان جام جوان پهلوان در سطح استان تهران در باقرشهر برگزار شد.

وی با اشاره به معضلات متعددی که باقرشهر با آن مواجه است، افزود: به کمک مدیران و مسئولان شهرستان و با تصویب شورای تأمین شهرستان و بخش کهریزک، بزرگ‌ترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران ظرف ۱۵ روز در باقرشهر برگزار و بیش از ۶ هزار ورزشکار از استان تهران و در برخی استان‌های کشور در مسابقات مختلف شرکت کردند.

شهردار باقرشهر در ادامه با تأکید بر اینکه باقرشهر میزبان ورزشکاران استان تهران بود، گفت: در این روز مبعث و فرخنده این ادعا را ثابت کردیم که باقرشهر میزبانی بسیار خوبی از مسابقات داشت و بر اساس گفته صاحب‌نظران این رقابت‌ها در سطح ملی و به بهترین نحو برگزار شد.

همتی تصریح کرد: در این رویداد بیش از 15هزار مسابقه برگزار شد و امروز باقرشهر به خود می‌بالد که توانست ادعای خود را در حوزه ورزش به واقعیت تبدیل کند.
شهردار باقرشهر در پایان با تأکید بر اینکه بخش فرهنگی این رویداد همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در این فرصت از کلیه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسانی که به برگزاری هرچه بهتر این مسابقات کمک کردند، تشکر می‌کنم و قدردان تمامی مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتانی که در این مسابقات حضور داشتند، هستم.