بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی استان تهران در ۳۰ رشته ورزشی

جوادی: نمره عالی شهرداری باقرشهر برای توسعه ورزش و پهلوان پروری / جوان پهلوان باقرشهر الگویی برای سایر شهرداری‌ها 

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با تأکید بر الگوگیری سایر شهرداری‌ها از شهرداری باقرشهر در برگزاری مسابقات ورزشی گفت: باتوجه‌به سطح برگزاری این رویداد و ازآنجاکه برگزاری مسابقه بالاتر از سطح استانی است نمره عالی را به شهردار باقرشهر می‌دهم. 

به گزارش روابط‌عمومی شهرداری باقرشهر، علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به برگزاری موفق جام "جوان پهلوان" در باقرشهر اظهار داشت: بزرگ‌ترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران در قالب جام "جوان پهلوان" به همت شهردار باقرشهر آغاز و اجرایی شد و در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران حمایت همه‌جانبه از این برنامه انجام می‌شود. 
 وی با تأکید بر اینکه مسابقات در سطح کیفی بالایی برگزار شد افزود: ازآنجاکه این دوره از مسابقات، با مشارکت کشتی‌گیرانی از استان تهران و با حضور ورزشکاران از ۱۰ استان کشور برگزار شد از سطح کیفی قابل‌توجهی برخوردار بود. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به نقش قابل‌توجه "جوان پهلوان" در استعدادیابی اظهار داشت: در فینال این مسابقات و به‌ویژه در رشته کشتی شاهد بروز استعدادهای زیادی بودیم و اغلب ورزشکارانی بودند که تابه‌حال فرصت شناسایی آنها وجود نداشت اما در این رویداد مهم به خوبی استعداد و توانایی خود را به تصویر کشیدند. 
 جوادی با تأکید بر الگوگیری سایر شهرداران استان تهران از برگزاری این رویداد تصریح کرد: شهرداری‌ها می‌توانند با تکیه بر ظرفیت‌های اماکن ورزشی و همکاری ادارات ورزش و جوانان طرح‌های این‌چنینی را در استان تهران اجرایی کنند. 
 وی ادامه داد: مسابقات "جوان پهلوان" در دو گروه خانم‌ها و آقایان در 30 رشته و در 15 روز با مسابقات زیادی برای نخستین‌بار توسط شهردار باقرشهر برگزار شد و باید در سال‌های آینده نیز ادامه داشته باشد و متوقف نشود. 
 مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ابراز داشت: "جوان پهلوان" مزایای زیادی از جمله بسط و گسترش شور و نشاط در شهر، استعدادیابی، فعال‌سازی باشگاه‌های ورزشی، افزایش سرانه سلامت، کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و... را به همراه داشت که در حوزه ورزش و توسعه و گسترش آن بی‌نظیر است. 
 جوادی یادآور شد: این مسابقات بر حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سلامتی و... تأثیرگذار است که در راستای وظایف شهرداری‌ها نیز هست لذا به سایر شهرداران توصیه می‌شود در راستای اجرای وظایف خود از مسابقات "جوان پهلوان" الگوبرداری کنند تا شاهد کاهش معضلات جامعه برای جوانان باشیم. 
 مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به سطح برگزاری این رویداد و از آنجا که برگزاری مسابقه بالاتر از سطح استانی است نمره عالی را به شهردار باقرشهر می‌دهم.