بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی استان تهران در ۳۰ رشته ورزشی

استاندار تهران: باقرشهر با همت و تلاش شهردار در خط مقدم توسعه ورزش قرار گرفت  

 استاندار تهران با بیان اینکه ارزشمند ترین ورزشکاران، پهلوانان و قهرمانان پایتخت جمهوری اسلامی اهل باقرشهر هستند، گفت: باقرشهر به عنوان مهد ورزش و مهد تلاش برای پهلوان پروری با همت و تلاش شهردار باقرشهر در خط مقدم توسعه ورزش قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، علیرضا فخاری استاندار تهران روز گذشته در آئین افتتاح بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران، اظهار داشت: همزمان با میلاد مولود کعبه، با همت و تلاش شهردار باقرشهر رویدادی جدید و درخور توجه با حضور بیش از 5 هزار ورزشکار در 30 رشته ورزشی شکل گرفت. 
وی افزود: این رویداد که با عنوان "جوان پهلوان" تا 19 بهمن ماه برپاست، با استقبال خوب جوانان در استان تهران در حال اجرا است. 
استاندار تهران در ادامه گفت: "جوان پهلوان" رویکردی زیرساختی برای تربیت و توسعه اخلاق در ورزش مدنظر است تا با پهلوان سازی از طریق قهرمان سازی تلاش وافری برای الگو سازی در جوانان صورت بگیرد. 
فخاری تصریح کرد: خوشحالیم که باقرشهر به عنوان مهد ورزش و مهد تلاش برای پهلوان پروری در خط مقدم توسعه ورزش قرار گرفته و امیدوایم که در آینده شاهد پرورش نوجوانان و جوانان در رشته های ورزشی باشیم که به مقام قهرمانی و پهلوانی دست پیدا می‌کنند. 
وی ادامه داد: مفتخریم که ارزشمندترین ورزشکاران، پهلوانان و قهرمانان پایتخت جمهوری اسلامی اهل باقرشهر هستند و امیدواریم با توجه به این رویداد و ظرفیت باقرشهر در قهرمان پروری به نقطه اتکا برای پرورش جوانان دست یابیم. 
استاندار تهران در پایان با اشاره به اینکه به همه مسئولان در خصوص خدمت به ورزش و جوانان تاکید شده، خاطرنشان کرد: ورزش و ساخت جسم و روح می‌تواند فضایی شاد و پرنشاط فراهم کند، لذا جامعه ای که به این رویه سوق دارد، راجع به سایر فعالیت ها نیز می تواند رویکرد بهتری داشته باشد.