بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی استان تهران در ۳۰ رشته ورزشی

شهردار باقرشهر: بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران در باقرشهر کلید خورد/ بضاعت ورزشی باقرشهر به نمایش گذاشته می‌شود

شهردار باقرشهر گفت: با وجود ظرفیت‌های ورزشی و ورزشکاران ملی و قهرمانان بنام در باقرشهر مدیریت شهری بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران را کلید زد و باقرشهر مسابقات نخستین دوره از جام "جوان پهلوان" را در 30 رشته ورزشی میزبانی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مرتضی همتی در آئین افتتاح جام "جوان پهلوان" ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) با اشاره به برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی در باقرشهر اظهار داشت: تلاش کردیم تا در آستانه دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن امیدآفرینی در این شهر، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ورزشی را به نمایش بگذاریم. 
 وی افزود: با وجود ظرفیت‌های موجود ورزشی و ورزشکاران ملی و قهرمانان به نام باقرشهر مدیریت شهری به فکر افتاد تا بزرگترین رویداد ورزشی و فرهنگی استان تهران را در این شهر قهرمان‌پرور کلید بزند. 
*رقابت 5 هزار ورزشکار از استان تهران 
 شهردار باقرشهر در ادامه گفت: رویداد بزرگ ورزشی و فرهنگی استان تهران امروز هم‌زمان با میلاد حضرت علی (ع) در بوستان عطر سیب باقرشهر افتتاح شد و بیش از 5 هزار ورزشکار از سطح استان تهران و حتی در سطح کشور در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد. 
 وی ادامه داد: ظرفیت‌های موجود ورزشی در باقرشهر در سطح قابل قبولی قرار گرفته و هم اکنون توانایی برگزاری رقابت در بیش از 30 رشته ورزشی در باقرشهر وجود دارد. 
 شهردار باقرشهر یادآور شد: مراسم اختتامیه این رویداد بزرگ در 19 بهمن‌ماه و هم‌زمان با مبعث پیامبر (ص) برگزار می‌شود. 
* بضاعت قابل توجه باقرشهر در حوزه ورزش به نمایش گذاشته می‌شود
 شهردار باقرشهر در ادامه گفت: به‌رغم اینکه باقرشهر در جنوب تهران قرار گرفته و به‌عنوان آلوده‌ترین شهر استان تهران و حتی کشور شناخته شد و مردم این شهر روزانه با مشکلات و معضلات زیادی مواجه هستند اما افتخارات، بضاعت و ظرفیت‌های قابل توجه ورزشی و صنعتی نیز در آن وجود دارد. 
* خیز بلند عمرانی و توسعه همه جانبه در باقرشهر 
 همتی در پایان با تأکید بر اینکه ظرفیت ورزشی باقرشهر پرچم جنوب شهر را بالا برده است، خاطرنشان کرد: در پی تحقق 200 درصدی در آمدی و با توجه به خیز بلند عمرانی که با مساعدت دستگاه‌های مسئول شکل گرفت، گام‌های مؤثری برای توسعه باقرشهر برداشته شده و امروز نیز شاهد رویدادی بزرگ در حوزه ورزش و فرهنگ هستیم تا این توسعه و پیشرفت در جوانب دیگری نیز نمود داشته باشد تا تمامی شهروندان از این اقدامات امیدآفرین بهره لازم را داشته باشند. 
 گفتنی است آئین افتتاح رویداد بزرگ ورزشی و فرهنگی استان تهران با حضور استاندار تهران، فرماندار ویژه شهرستان ری، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، بخشدار کهریزک، شهردار باقرشهر، مشاور و مدیرکل حوزه استانداری، مدیرکل امنیتی و انتظامی استاندار تهران، مدیر کل روابط عمومی استانداری، جمعی از قهرمانان ملی و چهره های شناخته شده ورزشی و فرهنگی و همچنین سایر مسئولین شهرستان ری در بوستان عطر سیب باقرشهر برگزار شد.